Заправка катриджів

Заправка картриджів – важлива частина діяльності нашої компанії. Заправка факсів, заправка копірів, заправка принтерів, заправка МФУ, заправка кольорових лазерних принтерів. Великий досвід заправки найбільш поширених картриджів і досить професіоналізму для заправки рідкісних типів картриджів. Заправку картриджів для струменевих принтерів, який не здійснюємо. Консультації по заправці в телефонному режимі

Заправка картриджа.
Виробники друкарської техніки заробляють в основному на витратних матеріалах. Оригінальні картриджі коштують досить дорого. Якщо персональний лазерний принтер коштує в середньому 800 грн, то оригінальний картрідждля нього варто в близько 450 грн. На кожні дві-три пачки паперу купувати новийкартрідж – дуже дорого. З метою економії люди навчилися заправляти картриджі. Заправка обходиться в середньому 60 грн. Більшість людей думають, чтозаправіть картридж – це дуже просто. Досить просвердлити отвір, засипати порошок і все буде працювати. Бувають моделі картриджів, які заправляються приблизно так, але їх вкрай мало. І все одно, належним чином це працювати не буде. Адже якщо картридж ретельно не очистите від залишків відпрацьованого тонера, велика ймовірність, що в кращому випадку побачите сірий фон і плями на відбитку.

Якісна заправка картриджа відбувається в кілька етапів:

Діагностика картриджа, друк тестової копії. Це дозволяє определітьдальнейшіе дії – заправляти або відновлювати;

Акуратна розбирання картриджа;

Очищення всього картриджа і бункера відпрацьованого тонера;

Очищення ракеля і леза дозування, полірування вала первинного заряду імагнітного вала, очищення фотобарабана;

Картридж заповнюється тонером, фотобарабан посипається спеціальної старт-пудрою;

Мастило шестерень, перевірка всіх ущільнювачів, збірка картриджа;

Друк тестової копії. Якщо все добре, картридж пакують в світлонепроникну плівку і видають клієнту;

Відновлення картриджа.

В процесі роботи, багато деталей картриджа зношуються – це неізбежно.Стірается поверхню фотобарабана, з’являються борозни на валу переносу заряду, щербини на лезі дозування і так далі. Дефекти можуть з’являтися в середньому через дві-три заправки, коли ресурс деталей вичерпується. Часом, картридж витримує більше заправок до ремонту, кому як пощастить. Ремонт картриджа з його подальшою заправкою і називається відновленням. Які симптоми сигналізують про необхідність відремонтувати картридж лазерного принтера?
принтер друкує з смугами;

принтер друкує з точками по листу;

при друку на аркуші залишається темний фон;

на відбитку двоїться зображення;

принтер друкує блідо;

з картриджа сиплеться тонер;

принтер маже по краю листа;

Відновлення картриджа лазерного принтера – це комплекс робіт. Сюди входить діагностика картриджа, розбирання, чистка від відпрацьованого тонера, заміна фотобарабана, в разі потреби ми замінимо магнітний вал, вал первинного заряду, ущільнювачі, лезо дозування, втулки, все, що буде потрібно. Сюди ж входить заправка картриджа. Після відновлення, Ваш картридж буде друкувати як новий. Ми зробимо все, що необхідно щоб домогтися такого результату. Як і на будь-який ремонт, на відновлення картриджа клієнту дається гарантія!