Наше підприємство більше 15 років успішно займається розробкою проекту, монтажем і настроюванням локальних мереж (ЛВС). Команда наших професіоналів швидко і якісно виконає самє складні проекти з прокладання та налаштування сіті будь-якої складності. Наш досвід дозволяє виконувати прокладку і налаштуванням локальних мереж (ЛВС) як на стадії ремонту приміщення, так і вже в готових відремонтованих приміщеннях. Наша робота – це гарантія якості.
Побудова мережі
Існує безліч способів класифікації мереж. Основним критерієм класифікації прийнято вважати спосіб адміністрування. Тобто в залежності від того, як організована мережу і як вона управляється, її можна віднести до локальної, розподіленої, міський або глобальної мережі. Управляє мережею або її сегментом мережевий адміністратор. У разі складних мереж їх права і обов’язки строго розподілені, ведеться документація та журнал дій команди адміністраторів.
Комп’ютери можуть з’єднуватися між собою, використовуючи різні середовища доступу: мідні провідники (кручена пари), оптичні провідники (оптіческіекабелі) і через радіоканал (бездротові технології). Провідні, оптичні зв’язки встановлюються через Ethernet, бездротові – через Wi-Fi, Bluetooth, GPRS та інші засоби. Окрема локальна обчислювальна мережа може мати зв’язок з іншої локальними мережами через шлюзи, а також бути частиною глобальної обчислювальної мережі (наприклад, Інтернет) або мати підключення до неї.
Найчастіше локальні мережі побудовані на технологіях Ethernet або Wi-Fi. Для побудови простий локальної мережі використовуються маршрутизатори, комутатори, точки бездротового доступу, бездротові маршрутизатори, модеми та мережеві адаптери. Рідше використовуються перетворювачі (конвертери) середовища, підсилювачі сигналу (повторювачі різного роду) і спеціальні антени.
Маршрутизація в локальних мережах використовується примітивна, якщо вона взагалі потрібна. Найчастіше це статична або динамічна маршрутизація (заснована на протоколі RIP).
Іноді в локальній мережі організовуються робочі групи – формальне об’єднання декількох комп’ютерів в групу з єдиною назвою.
1. Технічне завдання
Підготовка проекту ЛВС починається сформування технічного завдання замовником. У цьому документі вказуються вимоги до майбутньої мережі: категорія системи, кількість і розташування робочих місць в телефонній мережі, комп’ютерної мережі, підводі електроживлення до робочих місць і т.п. Уже на цьому етапі ми взаємодіємо з замовником, допомагаючи сформулювати вимоги. На цьому ж етапі враховується фінансова складова.
2. Проектування
На підставі технічного завдання ми розробляємо проект майбутньої системи, погоджуємо його з заказчікомі після узгодження приступаємо безпосередньо до монтажу відповідно до затвердженого проекту. У проекті враховуються всі вимоги електромагнітної сумісності, при монтажі локальної та силової мережі. Якщо під час виконання робіт замовник вносить зміни до технічного завдання, ми відповідним чином переробляємо проект, узгоджуємо зміни і після закінчення робіт замовник отримує повну документацію відповідну остаточного варіанту проекту.
3. Монтаж
Монтаж ЛВС здійснюється відповідно до затвердженої документації кваліфікованими фахівцями, які мають великий практичний досвід. Залежно від обсягу та складності, створення кабельної інфраструктури займає від кількох днів до кількох місяців. Ідеальний час для монтажних робіт – на етапі будівництва будинку до внутрішньої обробки, або під час проведення ремонтних робіт. Але ми живемо в реальному світі де, як правило, на питання “коли” звучить відповідь “вчора”, тому ми можемо виробляти роботи по монтажу і в умовах працюючого офісу і в неробочий час.
4. Тестування
Після закінчення монтажних робіт все без винятку порти тестуються за допомогою спеціалізованого тестового обладнання, ми гарантуємо сто відсоткове якість. Вся мережа маркується, що робить зручною експлуатацію системи.